+3723570171 info@diostom.ee

Suuõõne professionaalne puhastamine

— manipulatsioonide täiskompleks, mis on suunatud kogu hamba-lõualuu süsteemi seisundi toetamisele

Sellesse kompleksi kuulub ultraheli, Air Flow süsteem, poleerimine spetsiaalsete pastadega ja remineraliseerivate vahendite kasutamine.

Professionaalset hambapuhastust soovitatakse teha kord kolme kuu tagant ja erinevate stomatoloogiliste protseduuride eelselt, eriti enne hammaste proteesimist ja implanteerimist.

Hambakivi eemaldamine ultraheli skaleriga

Kõige efektiivsemaks hambakivi eemaldamise meetodiks on ultraheli aparaadi kasutamine. Hambakivi eemaldamine ultraheli skaleri abil on valutu, mittetraumaatiline ning hambaemailile kahjutu protseduur.

Ultraheli skaler loob võnkliikumise, mille tulemusel toimub hambakivi eemaldamine.

Pigmenteeritud hambakatu eemaldamine Air Flow aparaadiga.

Hammaste hügieeniline puhastus Air Flow kujutab endast protseduuri, mille ajal pihustab aparaat hammastele rõhu all vee, õhu ja soodakristallidega veesegu. Sellise rõhu astet reguleerib arst-stomatoloog. Antud seadme abil eemalduvad erinevad katutüübid nii hammaste pinnalt, kui hambavahedest.

See on ohutu ja valutu professionaalne puhastamise meetod, mis ei vigasta emaili. Patsiendi suuremaks mugavuseks võib enne vahendi pealekandmist lisada selle veekoostisesse puuvilja lõhnaaineid.

TEIL ON KÜSIMUS?
VASTAME RÕÕMUGA!

Lihtsalt täitke allolev vorm ning vastame teile esimesel võimalusel

8 + 8 =